Це стало можливим завдяки фінансуванню у рамках Програми «Обдаровані діти» на 2021-2023 роки. Всі учні отримали грошові винагороди за здобуті результати по декількох предметах.

У великому залі Виноградівської міської ради відбулись урочистості, на яких були присутні заступник міського голови Віталій Любка, директор  департаменту освіти і науки, молоді і спорту Закарпатської ОДА Мар’яна  Марусинець, керівник комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти» Юрій Свищо, начальник відділу освіти, молоді та спорту Галина Чабрун, а також учні, колишні випускники та педагоги.

Приємно було бачити в залі  батьків, бабусь та дідусів номінантів на нагородження. Деякі недавні школярі (а нині студенти вузів) не мали змогу приїхати з навчання, тож заслужені грошові нагороди під оплески присутніх  отримували їхні родичі.

За клопотанням депутата Верховної Ради України Владіслава Поляка Грамотами Верховної Ради України нагороджені керівники Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Марія Ярема та Виноградівської гімназії Маріанна Білак.

Грамотами департаменту освіти і науки, молоді і спорту Закарпатської ОДА нагороджені керівники навчальних закладів нашої громади: Дротинської ЗОШ І-ІІІ ст. Михайло Мізун, Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Ж.Перені Анета Міндак,  Виноградівської міської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Світлана Палош, Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ст. Тетяна Василькун, Підвиноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталія Заріцька.

Грошові винагороди отримали випускники, які за результатами НМТ-2022 (національного мультипредметного тесту) здобули максимальні 200 балів  та високі бали 192 бали з історії України, математики та української мови.

Також нагороджено учнів, які стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчального року.

Виноградівська  міська рада