Головне меню

 

З нагоди повернення особового складу 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади до місць постійної дислокації сьогодні, 10.07.2020 р., у Виноградівській військовій частині відбулись урочистості.

            Привітав військовослужбовців в.о. міського голови Василь Ціцей, який, зокрема, сказав:

  • Щиро вітаю вас із поверненням в пункти постійної дислокації після виконання бойових завдань на Сході України із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії в зоні операції об’єднаних  сил. Ми раді бачити вас живими і здоровими та висловлюємо велику вдячність за вашу мужність, стійкість  та патріотизм. 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада від самого початку війни на Сході України вийшла на передову для оборони рідної держави і по сьогоднішній день продовжує захищати наші рубежі.  За цей час особовий склад бригади під час виконання бойових завдань проявив себе лише з найкращої сторони. Ми пишаємось вашим патріотичним духом, мужністю і героїзмом у справі захисту державного суверенітету та територіальної цілісності нашої країни.

            Затим відповідно до розпорядження міського голови за проявлену  мужність та стійкість при виконанні бойових завдань в зоні проведення ООС та з нагоди повернення особового складу до місць постійної дислокації  грамотами Виноградівської міської ради нагороджено:

            підполковника  Побережнюка Олега Володимировича, підполковника Уршанського  Бориса Яковича.

Також нагороджено цінними подарунками (планшети): майора Пахоту Олександра Анатолійовича, майора Мукасеєва Віталія Вікторовича, старшого лейтенанта Кордона Юрія Анатолійовича, лейтенанта Балатутрака Назара Івановича, старшого сержанта Ласькова Олександра Леонідовича.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти