Головне меню

Сьогодні, 3 грудня 2021 р., Віталій Любка, заступник Виноградівського міського голови, прийняв учать у святкових заходах з нагоди відзначення 30-річчя Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Заходи розпочались з екскурсії шкільним краєзнавчим музеєм, а згодом відбулись урочистості та святковий концерт.

Вітаючи шкільну родину з поважною датою, Віталій Любка подякував педагогічному колективу, учням та батькам за відмінну роботу у справі навчання та виховання, відзначив плідну співпрацю між дирекцією школи, керівництвом освітньої галузі, депутатським корпусом та місцевою владою, що дало можливість  покращити матеріально-технічну базу школи, замінити вікна, капітально відремонтувати частину аварійного даху та висловив побажання щодо подальшого продовження  спільної конструктивної співпраці.

Також відповідно до розпорядження міського голови грамотами Виноградівської міської ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, високий рівень професійної майстерності та з нагоди відзначення 30-річчя Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначено ряд вчителів.

Участь в урочистих заходах взяли також помічник-консультант народного депутата України Ігор Вантюх, директор КУ «Центр з обслуговування закладів освіти» Юрій Свищо, в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту Галина Чабрун, староста села Віталій Балаж, депутат міської ради Юрій Дорогі, дирекція, педагогічний колектив  школи, вчителі-пенсіонери, гості та духовенство.

Окрасою урочистостей стали яскраві номери художньої самодіяльності учнів одинадцятирічки.

ДОВІДКОВО: Великокопанська загальноосвітня школа створена у 1991 році, тут навчається понад 400 учнів, функціонує понад 20 класів, 175 учнів є учнями початкової ланки, 49 учнів відвідують 10-11 класи. Серед загальної кількості учнів – 92 дітей з багатодітних сімей та 11 учнів є дітьми учасників бойових дітей. Минулого 2020-2021 навчального року 56 учнів стали випускниками даного закладу освіти. Серед випускників 2 учнів отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою і 1 учениця – про здобуття повної загальної середньої освіти та золотої медалі «За високі досягнення у навчанні». Учні Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів були активними учасниками І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році.

Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти