Головне меню

Сьогодні, 15 листопада 2018 р., відбулось пленарне засідання 23-ої сесії міської ради 7 скликання, на якому були присутні 22 депутата із 26 обраних. До порядку денного внесено 9 питань, які попередньо розглянуті на засіданнях  5 постійних комісій.

            Депутати  на сесійному засіданні голосували за уточнення бюджету на 2018 рік, затвердили  план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік та договір про справляння туристичного збору,  внесли зміни до статуту Виноградівського ВУЖКГ, до плану природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища, а також до назви однієї цільової міської програми та розширили сферу її впливу на заняття масовими видами спорту, передали в оперативне управління КП «Центр інвестицій та розвитку» господарську будівлю по вулиці Лейзмана.

            Крім інших питань порядку денного депутати розглянули  заяви  та звернення з питань землекористування, виключили осіб зі списку присяжних Виноградівського районного суду за поданими  ними заявами.

            Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти