Сьогодні,  12 серпня 2022 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулась 16 сесія, участь в якій взяли секретар міської ради Сніжана Попович, депутатський корпус, заступники міського голови, старости населених пунктів, керівники структурних підрозділів.

До участі в засіданні 16-ої сесії зареєструвалось 18 депутатів із 34 обраних.

На початку роботи присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих під час російсько-української війни.

Затим міський голова ознайомив з відповідями на депутатські запити, що надійшли у міжсесійний період.

Після затвердження порядку денного  та регламенту роботи сесійного засідання депутати приступили до роботи.

У ході роботи пленарного засідання депутатами було проголосовано питання порядку денного, зокрема: про затвердження Правил  благоустрою території Виноградівської  міської територіальної громади, припинення шляхом ліквідації Великоком’ятівського та Підвиноградівського міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, майнові та ряд питань землекористування і містобудування.

Також депутатами проголосовано за дострокове припинення повноважень депутата Виноградівської міської ради 8 скликання Жидик Адальберта Адальбертовича – на підставі його особистої заяви.

Проєкт рішення про дострокове припинення повноважень депутата Виноградівської міської ради 8 скликання Крайняй Андрія Андрійовича не набрало необхідної кількості голосів для його прийняття.

На завершення роботи сесії міський голова привітав депутатів, які у період між пленарними засіданнями святкували дні народження.