Головне меню

Сьогодні, 3 листопада у Виноградівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віталія Любки відбулось засідання круглого столу з представниками Виноградівської ДЮСШ за участі депутатів міської ради Михайла Романа та Олега Більди, директора КУ «Центр з обслуговування закладів освіти» Юрія Свища, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Галини Чабрун, в.о.директора КЗ «Виноградівська ДЮСШ» Івана Боршоша та тренерів ДЮСШ.

Як відмітив Віталій Любка: «Одним з пріоритетних напрямків роботи Виноградівської міської ради є забезпечення розвитку здібностей вихованців в обраному виді спорту, створення необхідних умов для виховання, фізичного розвитку, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів».

Під час засідання І.Боршош інформував присутніх про роботу Виноградівської ДЮСШ, зазначив, що на даний час у 7-ми відділеннях з видів спорту займаються понад 800 вихованців нашої громади. З початку 2021 року вихованці даної школи прийняли участь у 90 спортивно-масових заходах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Відмітив, що відповідно до результатів участі, вихованці Виноградівської ДЮСШ неодноразово виборюють призові місця з різних видів спорту.

Також на засіданні круглого столу присутніми обговорено актуальні питання забезпечення належної роботи дитячо-юнацької спортивної школи, а саме: забезпечення зайняття спортом дітей дошкільного та шкільного віку в зимовий період у приміщеннях спортивних залів закладів освіти, можливість відкриття нових спортивних секцій, оновлення матеріально-технічної бази.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти