У Виноградівській міській раді відбулось засідання комісії щодо перейменування вулиць  і провулків Виноградівської міської територіальної громади, що містять російські або радянські назви та назви яких пов’язані з російськими діячами різних сфер.

Розглянуто результати поданих громадськістю пропозицій, що були оприлюднені на офіційному вебсайті Виноградівської міської ради від 01.06.2022 року та 22.06.2022 року.

У підсумку поданих пропозицій та зауважень комісією прийнято рішення щодо перейменування наступних вулиць та провулків населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади.

Дані назви вулиць будуть подані на погодження до виконавчого комітету Виноградівської міської ради.

Щодо інших пропозицій – комісія вирішила розглянути їх на своєму наступному засіданні.