Головне меню

Напередодні професійного свята – Дня працівників освіти – у міському будинку культури  30 вересня 2022 р. відбулись урочистості.

Від імені Виноградівської міської ради  працівників освіти, позашкільної та дошкільної освіти привітав Віталій Любка:

Цей навчальний рік розпочався в умовах воєнного стану та став справжнім викликом для України і всієї нашої громади. Всі заклади освіти у найкоротші терміни адаптувалися, щоб якісно виконувати свій основний обов’язок ― виховувати та навчати підростаюче покоління. У день професійного свята висловлюю Вам щиру вдячність за Вашу педагогічну майстерність, за мотивацію учнів до навчання, готовність до нововведень, за Ваше терпіння і мудрість. Бажаю Вам, найперше, – миру, міцного здоров’я, задоволення від результатів своєї роботи, поваги від учнів та вихованців, злагоди та достатку в родинах!

З вітальними словами до присутніх також звернулись начальник відділу освіти, молоді та спорту Галина Чабрун та директор  комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти» Юрій Свищо.

Музичні вітання для учасників урочистостей переплітались з врученням грамот та подяк всіх рівнів – за високі досягнення у роботі,  високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти