Головне меню

08 лютого 2022 року в малому залі засідань міської ради відбулися позачергові засідання постійних комісій.

Участь у їхній роботі взяли перший заступник міського голови Адальберт Сверенко, секретар міської ради Сніжана Попович, депутати міської ради, старости, мешканці міста та представники ЗМІ.

Комісія з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій, яку провела голова комісії Тетяна Сугай, за участі заявника, мешканця м. Виноградів, Ковача М.М., розглянула скаргу щодо дій депутата міської ради Сідей Еліси Миколаївни. Озвучену інформацію на засіданні комісія взяла до відома та вирішила наголосити депутату про неприпустимість вчинення дій та вчинків, що суперечать правилам етичної поведінки та свідчать про зловживання депутатськими повноваженнями.

На засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, та архітектури, транспорту, розвитку та підприємства, яку провів голова комісії Артур Івашко, розглянуто два питання порядку денного: про стан водопровідних мереж міста Виноградів та стан розчистки доріг Виноградівської міської територіальної громади.

Зокрема депутати за участі старост, начальника Виноградівського ВУЖКГ Михайла Білинця, представника підрядної організації, відповідальної за розчистку доріг, Миколи Греченюка, обговорили проблемні питання щодо розчистки доріг в населених пунктах громади та місті Виноградів. Відтак для врегулювання та налагодження цієї роботи комісія вирішила доповнити Правила благоустрою території Виноградівської міської територіальної громади, затверджені міської радою, в частині зимового утримання доріг.

Також Михайло Білинець доповів про стан водопровідних та каналізаційних мереж на території міста та ділянки, де найчастіше стаються аварійні ситуації. Для залучення додаткового фінансування з різних бюджетів та вирішення питання водопостачання міста, комісія вирішила, зокрема, звернутися з клопотаннями до Державного Фонду регіонального розвитку та Міністерства розвитку громад щодо участі Виноградова в загальнодержавній цільовій програмі “Питна вода України”.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти