У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівників соціальної сфери

З нагоди  цього свята у Виноградівській міській раді відбулись урочисті заходи. Працівників соціальної сфери нашої громади привітав заступник Виноградівського міського голови Василь Тесличко.

«Щиро дякую Вам за сумлінну працю. Спасибі Вам за все те, що Ви робите для людей, які без Ваших зусиль, знань та вміння не змогли б вирішити своїх проблемних питань. В переддень свята я бажаю  Вам невичерпного оптимізму та бажання працювати на благо людей. Міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів  та подальших успіхів у Вашій нелегкій роботі», – зазначив заступник міського голови.

Наприкінці урочистостей за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників соціальної сфери відбулось вручення грамот Виноградівської міської ради та Центру надання соціальних послуг представникам сфери соціального захисту нашої громади.