Сьогодні, 9 серпня 2022 р., у Виноградівській міській раді напередодні проведення 16-ої сесії відбулись засідання постійних комісій: з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту, розвитку підприємництва (голова – Артур Івашко) та з питань комунальної власності і земельних відносин (голова – Михайло Роман).

Участь у засіданнях взяли також перший заступник міського голови Адальберт  Сверенко, заступник міського голови Сергій Грабар, секретар міської ради Сніжана Попович, представники депутатського корпусу та структурних підрозділів міської ради.

Після обговорення питань порядку денного, зокрема, «Про затвердження Правил  благоустрою території Виноградівської міської територіальної громади у новій редакції», а також майнових питань та питань землекористування і містобудування члени комісій проголосували та рекомендували на розгляд 16-ої сесії затверджені проєкти рішень.