Головне меню

 У Виноградівській міській раді 7.07.2020 р. відбулись відкриті громадські слухання Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки  до  детального плану території для реконструкції  кінотеатру «Промінь»  під торгово-розважальний центр з магазином продовольчих та непродовольчих товарів.

       Розробник проєкту: ФОП  Гупало Святослав Євгенович.

       Інвестор: ТОВ   «АТБ-МАРКЕТ»,  м.Дніпро,  просп. О. Поля, 40.

         Згідно вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» в рамках затвердження документів державного планування необхідне проходження процедури стратегічної екологічної оцінки  (СЕО). Метою СЕО є забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я.

         Попередньо з  даною документацією можна було ознайомитись  у відділі з питань землекористування,  архітектури  та містобудування  і на офіційному сайті міської ради. Пропозиції  та  зауваження  від  фізичних  та юридичних  осіб на день проведення громадського обговорення не поступили.

         На громадських слуханнях були присутні фахівці та фізичні особи-підприємці, що здійснюють торгівлю на ТзОВ «Урожай».

         Отже, Заява про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки  до  детального плану території визнана такою, що пройшла громадське обговорення та є підставою для складання Звіту по СЕО, що є невід’ємною частиною проєкту детального плану території для реконструкції  кінотеатру «Промінь»  під торгово-розважальний   центр   з   магазином  продовольчих  та  непродовольчих товарів.

  Виноградівська  міська рада

Архіви
Урядові сайти