Головне меню

         Сьогодні, 20 серпня ц.р., відбулась 41-ша сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 21 депутат із 26 обраних.

         До розгляду на сесійному засіданні було винесено 7 питань порядку денного, які були попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій.

          Таким чином, депутати проголосували за внесення змін до Програми підтримки діяльності митців, професійних та аматорських колективів на 2016-2020 роки; внесли змін до структури і чисельності апарату Виноградівської міської ради на 2020 рік; звільнили від сплати за оренду вбудованих приміщень на час дій відповідних обмежувальних карантинних заходів; затвердили перелік об’єктів комунальної власності міста Виноградів, що підлягають приватизації на 2020 рік; прийняли нерухоме майно у комунальну власність територіальної громади міста Виноградів; внесли зміни до бюджету та прийняли ряд рішень щодо землекористування.

         Також міський голова закликав депутатів у проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19.

Насамкінець Степан Золтанович привітав міських обранців з наступаючим  Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

 Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти