Головне меню

Сьогодні, 17 січня 2020 р., відбулось пленарне засідання 35-ої сесії міської ради сьомого скликання. На початку роботи сесії з колядками та щедрівками виступили учасники  хору  працівників культури та любителів хорового співу Виноградівського міського будинку культури.

Відтак міські обранці розпочали розгляд питань порядку денного, які попередньо були обговорені на засіданнях п’яти депутатських комісій.

Таким чином, депутати проголосували за бюджет міської ради на 2020 рік у новій редакції, затвердили Положення «Про громадський бюджет територіальної громади міста Виноградів», кореговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення ВУЖКГ, прийняли рішення про гарантування виділення коштів на співфінансування трьох інвестиційних проектів – реконструкція водопроводу від розподільчої камери спускників до вул. Копанська, «Капітальний ремонт приміщень ДНЗ №6», реконструкція стадіону «Пластмасовик». Також  депутатським корпусом було затверджено текст Угоди мерів щодо клімату та енергії в рамках реалізації проєкту ЄС «Угода мерів-Схід».

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти