Головне меню

Сьогодні, 27 вересня 2019 р., відбулась 31-а позачергова сесія міської ради, на якій були присутні 19 депутатів із 26 обраних. Попередньо питання денного були обговорені на засіданні бюджетної комісії та голів постійних комісій.

У зв’язку  з блокуванням територіальним органом Державної казначейської служби України видатків на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку (відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. №500-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» надано субвенцію нашому місту) депутати одноголосно підтримали звернення до Президента України Зеленського В. О. та Прем’єр-міністра України Гончарука О. В. щодо вирішення питання фінансування субвенції на соціально-економічний розвиток м.Виноградів.

Затим депутати внесли зміни до місцевого бюджету на 2019 рік.

Також депутати долучились до благодійності – придбали квитки на перший благодійний осінній аукціон-ярмарок «Заради життя» на підтримку маленького Сашика Костроби, який відбудеться 29.09.2019 р. о 15- ій год. к.ч. на пл. Миру у Виноградові.

Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти