Головне меню

Сьогодні, 23 травня ц.р., відбулась 28-ма сесія  міської ради сьомого скликання, на якій були присутні  21 депутат із 26 обраних. Традиційно всі питання порядку денного детально обговорені на засіданнях п’яти постійних депутатських комісій, які передували 28-ій сесії.

Першим питанням порядку денного стало заміщення депутатів Виноградівської міської ради сьомого скликання. З інформацією виступила голова Виноградівської міської (територіальної) виборчої комісії Людмила Немира.

Таким чином, у депутатському корпусі відбулись наступні зміни: у зв’язку з особистими заявами про складання депутатських повноважень припинено повноваження депутатів, обраних  25 жовтня 2015 року по багатомандатному виборчому округу Гал Віталія Івановича та Левчак Віталія Степановича. Натомість визнано повноваження депутатів міської ради Земко Степана Ярославовича (виборчий округ № 22) та Бучок Світлани Михайлівни (виборчий округ № 10), включених до виборчого списку Виноградівської районної організації Партії «Відродження».

За дане рішення депутати проголосували одноголосно. Затим  новообрані міські депутати склали присягу, отримали посвідчення депутата та приступили до роботи на пленарному засіданні.

Далі у ході 28-ої сесії депутати затвердили звіт міського голови про пророблену роботу виконавчим комітетом за 2018 рік, внесли зміни: до «Програми підтримки дітей з кохлеарними імплантами на 2018-2020 роки м.Виноградів» (у заходах на придбання медичних препаратів та обладнання для дітей з вадами органів слуху); до бюджету на 2019 рік  – у рамках змін до бюджету було делеговано районному бюджету субвенцію для забезпечення комп’ютерною технікою КНП «Виноградівський ЦПМСД»  у сумі 200 000,00 грн. (на потреби лікарів загальної практики – сімейних лікарів, які обслуговують місто).

Також депутати проголосували за призначення двох директорів закладів дошкільної освіти Виноградівської міської ради (ЗДО №8 – Стойка Єва Ласлівна та ЗДО №9 – Вебер Наталія Василівна), затвердили Положення про опікунську раду та порядок приватизації комунального майна, надали згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста пам’ятки архітектури національного значення «Садиба барона Перені по вул. Копанській», розглянули питання щодо землекористування та ряд інших питань.

На завершення сесійного засідання міський голова Степан Бочкай оприлюднив два повідомлення: щодо вступу до депутатської фракції Виноградівської районної організації партії «Відродження» в міській раді двох нових депутатів – Степана Земко та Світлани Бучок, а також про саморозпуск депутатської групи партії БПП «Солідарність» у Виноградівській міській раді у складі – Тетяна Дрошковці, Святослав Гал, Сергій Кус, Марина Зінченко.

Виноградівська міська рада

ФОТО      

Архіви
Урядові сайти