Сьогодні, 12 червня 2020 р., відбулась чергова 39-та сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 21 депутат із 26 обраних. Попередньо всі питання порядку денного були обговорені на засіданнях 5-ти постійних депутатських комісій.

Депутати проголосували за рішення, які були включені до порядку денного, зокрема, звіт міського голови за пророблену роботу виконавчим комітетом за 2019 рік, внесли зміни до місцевого бюджету, встановили місцеві податки та збори на території м. Виноградів на 2021 рік, надали згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Виноградів спортивного залу по вул. Північна,25, також були проголосовані земельні питання та інші.

У питанні «Різне» міські депутати обговорили та проголосували  за рішення «Про обмеження у проведенні на території міста Виноградів культурно-мистецьких, розважальних та гастрольних заходів протягом 2020 року». Також міські депутати одноголосно прийняли звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад та територій України, Закарпатської ОДА, народних депутатів України Владіслава Поляка та Андрія Жупанина щодо збереження Виноградівського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці.