Головне меню

У Виноградівській міській раді сьогодні, 20.10.2022 р., відбулась технічна нарада з проєктантами та виконавцями робіт по ремонту аварійної ділянки автомобільної дороги міжнародного значення М-23 по вул. Ардовецькій (поворот від вул. Чкалова – перехрестя вулиць Миру та І. Франка) за участі міського голови Степана Бочкая, першого заступника міського голови Адальберта Сверенка та ін.

Про хід ремонтних робіт, заміну комунікацій, додаткове облаштування дощоприймачів на цій ділянці дороги та інші технічні параметри говорили Ніна Небога – провідний інженер-проєктувальник ТОВ «Група компаній «Технопром» (м. Луцьк), Юлій Сидоряк – начальник відділу техконтролю ДП «Служба автомобільних доріг в Закарпатській області», Михайло Грозенко – виконроб генпідрядної організації ТОВ «ШБУ-77».

Таким чином, зі всіма службами і організаціями узгоджені зміни та технічні доповнення і генпідрядник «ШБУ-77» орієнтовно з вівторка, 25 жовтня ц.р., готовий приступити до виконання робіт по ремонту аварійної ділянки дороги.

Повідомлення про початок тимчасового обмеження руху автотранспорту на цій ділянці дороги буде оприлюднено додатково.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти