Головне меню

20 грудня 2018 р. відбулась заключна у цьому році 25-та сесія міської ради сьомого скликання. У сесійній залі були присутні 17 депутатів із 26 обраних.

         Попередньо всі питання порядку денного були обговорені на засіданнях постійних депутатських комісій. Таким чином, до порядку денного 25-ої сесії увійшло 13 питань.

         Депутати затвердили бюджет на наступний рік, вісім міських цільових Програм на 2019-2020 роки, тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення ВУЖКГ, рішення з питань землекористування, зокрема,  затвердили детальний план території для будівництва нового міського кладовища по вул. Партизанській та ін.

         Декілька питань порядку денного стосувалось дошкільної освіти м. Виноградова.

         Зокрема, враховуючи зміни в законодавстві, депутати одноголосно проголосували за введення контрактної форми роботи керівників закладів дошкільної освіти міської ради, призначення директорів закладів дошкільної освіти (ЗДО),  затвердження  штатів даних установ і надання пільг в 2019 р. за перебування дітей в дитячих садках міста.

         Своїм рішенням міські обранці повністю звільнили від батьківської плати за харчування дошкільнят, батьки яких є учасниками бойових дій, АТО (ООС) і ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та дітей з тимчасово окупованої території і районів проведення АТО (ООС), які тимчасово проживають на території нашого міста.      Також депутати надали пільги  в розмірі 50% батьківської плати за харчування в дошкільних закладах міста дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт, напівсиріт та дітей під опікою, дітей з інвалідністю та дітей, батьки або інші члени сім’ї: брати і сестри  яких є особами з  інвалідністю.

         Таким чином, на харчування дітей з розрахунку 17 грн. на дитину на день направлено з міського бюджету 2 млн. 569 тис. 500 грн. Крім того, на пільгові категорії дітей за перебування  в дитсадках міською радою додатково направлено  1 млн. 186 тис. грн.

         Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти