Головне меню

Сьогодні, 2 липня ц.р., відбулась позачергова 40-а сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 20 депутатів із 26 обраних.

         До розгляду на сесійному засіданні було винесено 7 питань порядку денного, які були попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій.

          Таким чином, депутати проголосували за зміни до бюджету, Комплексної програми профілактики злочинності на території міста та статуту ВУЖКГ; затвердили технічну  документацію із землеустрою щодо об’єднання ділянок комунальної власності та надали дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування із зміною цільового призначення (влаштування нового кладовища).

         Також, враховуючи звернення народного депутата України Владіслава Поляка та мешканців міста депутати одноголосно проголосували про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Виноградів» народній артистці України, видатній українській піаністці, педагогу Етеллі Чуприк (посмертно), яка народилась та виросла у нашому місті і своєю мистецькою діяльністю популяризувала місто та рідний край.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти