Головне меню
        Сьогодні, 23 грудня 2021 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулась одинадцята позачергова сесія міської ради, в якій взяли участь секретар міської ради Сніжана Попович, депутатський корпус, заступники міського голови, старости населених пунктів, керівники структурних підрозділів та представники ЗМІ.
         До участі в засіданні 11-ої сесії зареєструвалось 32 депутатів із 34 обраних. Попередньо питання порядку денного були опрацьовані в ході засідання профільної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.
           Під час сесійного засідання жваве обговорення викликали питання бюджету на 2022 рік та «Програма економічного і соціального розвитку».
           У ході роботи пленарного засідання депутатами проголосовано за рішення щодо внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2020р. №29 «Про бюджет Виноградівської міської територіальної громади на 2021 рік»; затверджено план природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища Виноградівської міської територіальної громади на 2022 рік; затверджено Програму економічного і соціального розвитку Виноградівської міської територіальної громади на 2022 рік та основні напрямки розвитку на 2023-2024 роки; схвалено бюджет Виноградівської міської територіальної громади на 2022 рік та ряд рішень, що стосуються організаційної структури міської ради, завдяки якій у Виноградівській міській територіальній громаді у 2022 році запрацює муніципальна поліція.
           Також депутатами прийнято звернення до Кабміну та Міністерства освіти і науки України щодо виділення додаткових коштів освітньої субвенції.
           На завершення роботи сесії депутат міської ради Мирон Фурман зачитав звернення депутатської групи політичної партії «Європейська солідарність».
Виноградівська  міська рада
Архіви
Урядові сайти