28 січня 2022 року відбулась зустріч регіонального радника Фонду енергоефективності Руслана Попітченко з головами ОСББ Виноградівської міської територіальної громади.

Під час зустрічі Руслан Попітченко надав роз’яснення головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  про можливість участі в державній програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім».

За умовами даної Програми ОСББ можуть отримати відшкодування витрат на модернізацію будинків до 70%.

В свою чергу, в.о.Виноградівського міського голови Адальберт Сверенко запевнив присутніх про готовність міської ради взяти участь у співфінансуванні заходів Програми з енергоефективності багатоквартирних будинків для голів ОСББ, які мають наміри взяти участь у програмі «Енергодім».