Головне меню

Сьогодні, 25 листопада 2022 р. відбулась 18-та позачергова сесія, на якій були присутні 29 депутатів із 34. У порядку денному одне питання – внесення змін до міського бюджету.

На початку засідання заступник голови Виноградівської міської територіальної виборчої комісії Михайло Палюх ознайомив присутніх із постановою Виноградівської територіальної виборчої комісії «Про дострокове припинення повноважень депутата Виноградівської міської ради 8 скл. та реєстрацію наступного за черговістю кандидата в депутати».

Згідно з постановою депутатом Виноградівської міської ради 8 скликання зареєстровано Кіш Марію Іванівну.

Після складання Присяги новопризначеним депутатом та вручення посвідчення міський голова Степан Бочкай продовжив ведення позачергової сесії.

Як зазначив міський голова Степан Бочкай:

«Всі ви знаєте, що звільнений Херсон відчуває на собі трагічні наслідки багатомісячної окупації. Тож не секрет, що першочерговим кроком є допомога місцевим жителям, ліквідація наслідків бойових дій та відновлення критичної інфраструктури деокупованих територій. Тож наш проєкт рішення передбачає спрямувати 1 млн. грн. для фінансування обласного бюджету Херсонської області на проведення аварійно-ремонтних робіт. Хочу зазначити, що всі громади Закарпаття долучилися до такої ініціативи і добре, що ми можемо допомогти людям, які зараз найбільше цього потребують».

Також за ініціативи міського голови довключено питання змін до бюджету, а саме: закупівля генераторів для навчальних закладів та закладів дошкільної освіти Виноградівської міської територіальної громади.

Пропозиція була підтримана.

Таким чином, депутати проголосували за зміни до міського бюджету.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти