Головне меню

Виноградівська  міська рада повідомляє про початок громадського обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів у  проектах   містобудівної   документації:

                     «Реконструкція елементів благоустрою території  прилеглої до будівлі поліклініки з влаштуванням  місць для паркування автотранспорту по вул. Миру  у  м.Виноградів».      

                     «Реконструкція елементів благоустрою території прилеглої до будівлі  «ГРОНО-ТЕКС» по вул. Миру  у  м.Виноградів».

       Замовник  проектів:    виконавчий  комітет  Виноградівської  міської  ради.

       Розробник проектів:    приватний підприємець Палчей Володимир Іванович.   

       З проектами містобудівної документації можна ознайомитися в каб. №210 Виноградівської міської ради у робочі дні  з 09.00 до 17.00 к.ч.  та на офіційній веб-сторінці міської ради.    Відповідальний: провідний спеціаліст відділу міської ради з питань землекористування,  містобудування  та  архітектури Рац Й.Е.

       Пропозиції  та  зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до 16 квітня 2019  року  за  адресою:   м.Виноградів,   пл. Миру, 3, каб. №210.

       Відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються  громадянами  у  письмовому вигляді із  зазначенням прізвища,  ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням  вимог  законодавства,  будівельних  норм,  державних  стандартів  та  правил.

       Громадські слухання будуть проходити  16 квітня   2019 року о 14.00 к.ч.  у міському будинку культури:  м.Виноградів,  пл.Миру, 3 (другий поверх).

Виноградівська міська рада 

Архіви
Урядові сайти