Головне меню

  У Виноградівській міській раді пройшла робоча нарада з користувачами земельних ділянок в урочищі «Виннички». Основною темою зустрічі стало планування  робіт по очистці та впорядкуванню цієї території в рамках проведення загальноміських Днів благоустрою  і місячника озеленення, санітарної очистки та благоустрою міста.

Головуючий на нараді перший заступник міського голови Василь Ціцей підкреслив, що Виннички  є популярною зоною відпочинку як для гостей, так і виноградівців. У міському урочищі розташовується цілий ряд баз відпочинку підприємств та організацій, приватних підприємців, а також клуб водного туризму, санаторний та розважально-туристичний комплекси. На березі Тиси люблять проводити вільний час і мешканці міста.

Тож, вже цієї п’ятниці в урочищі «Виннички» МУВГ спільно з власниками об’єктів відпочинку проведе  очищення прибережної смуги річки Тиса та власних територій від сміття і сухостою. Держлісгосп забезпечить обрізку сухих гілок та порослей по узбіччях дороги та очищення засмічених територій лісового господарства від сміття. На день масового проведення прибирання в район Винничок буде безкоштовно направлено вантажний транспорт МУВГ для  вивезення на міське сміттєзвалище зібраного сміття та сухостою.

На нараді багато нарікань від користувачів земельних ділянок в урочищі «Виннички» було почуто за стан грунтової дороги, яка зараз знаходиться у незадовільному стані. Вирішено найближчим часом зусиллями міської ради, «ПМК-78» та МУВГ провести роботи з  планування автогрейдером та підсипкою гравійно-піщаною сумішшю.

Закликаючи учасників наради до активної роботи по очистці, впорядкуванню  та благоустрою прилеглих територій не тільки у визначені загальноміські  Дні благоустрою (31 березня – 1 квітня  2017 року  та 28 – 29  квітня 2017 року), було наголошено, що дані роботи необхідно проводити протягом року.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти