Головне меню

У міському будинку культури 14 листопада ц.р. відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів  народного мистецтва.

            Культпрацівників привітав перший заступник міського голови Василь Ціцей, який, зокрема, сказав: 

– Саме на вас покладені важливі завдання –  збереження і примноження національного культурного надбання; пропагування української національної культури у всій її різноманітності, підвищення культурного рівня та естетичного виховання наших громадян.  Завдяки вашій сумлінній  та самовідданій праці творче життя нашого міста насичене багатьма цікавими подіями та заходами. Виноградівська міська рада всіляко підтримує розвиток культури та мистецтва. За фінансового сприяння міськради проводяться культурно-масові заходи, конкурси та фестивалі, забезпечується участь колективів художньої самодіяльності нашого міста в обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах, підтримується видання творів  місцевих авторів.

 Також відповідно до розпорядження міського голови  за сумлінну і плідну працю, значний особистий внесок в розвиток культури, високий професіоналізм, активну участь у культурному житті міста та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів  народного мистецтва були вручені квіти та грамоти Виноградівської міської ради Гал Святославу Михайловичу – директору комунального закладу «Виноградівський міський будинок культури», Лемак Галині Іванівні – діловоду комунального закладу «Виноградівський міський будинок культури»,  Хайнас Дженіті Олександрівні – викладачу по класу гітари Виноградівської ДШМ ім. Б. Бартока, Олашин Олені Семенівні – провідному методисту районного методичного центру відділу культури Виноградівської районної державної адміністрації.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти