Введення воєнного стану позначилося на всіх сферах життя.

Особливих змін зазнала освітня галузь, зокрема дошкільна.

Заклади дошкільної освіти Виноградівської міської територіальної громади тимчасово призупинили освітній процес, натомість йде виконання працівниками закладів освіти заходів та завдань, визначених обласною військовою адміністрацією.

У зв’язку з тим, що у Закарпатській області, в т. ч і на території нашої громади, час від часу оголошується повітряна тривога – зберігається загроза для життя та здоров’я мешканців територіальної громади.

У закладах дошкільної освіти територіальної громади відсутні належні укриття чи бомбосховища та умови своєчасного і термінового відведення діточок в укриття, що ставить під загрозу життя і здоров’я учасників освітнього процесу.

Таким чином, на даний момент є неможливим відновлення роботи закладів дошкільної освіти на території Виноградівської міської територіальної громади.