Головне меню

Відбулись відкриті громадські слухання щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації: «Реконструкція елементів благоустрою території прилеглої до будівлі  «Гроно-Текс» по вул. Миру  у  м.Виноградів» (дитячий майданчик) та «Реконструкція елементів благоустрою території  прилеглої до будівлі поліклініки з влаштуванням  місць для паркування автотранспорту по вул. Миру у м.Виноградів».

            Попередньо з  даними проектами можна було ознайомитись  у відділі з питань землекористування,  архітектури  та містобудування  та на офіційному сайті міської ради.

            На громадських слуханнях були присутні: розробники проектів, керівники закладів дошкільної освіти, депутати міської ради, фахівці, представники районної лікарні та громадськості.

            Пропозиції  та  зауваження  від  фізичних  та юридичних  осіб поступили тільки по першому проекту (дитячий майданчик).

Зокрема, ініціативна група  «НЕбайдужий Виноградів» внесла 4 пропозиції, три з яких були підтримані учасниками слухань.  Також учасниці ініціативної групи погодились з аргументами розробників по одній пропозиції.

            Затим розробники  проектів (приватне БТІ «Архі-Груп») детально розповіли про реконструкцію площі перед поліклінікою.

            Дані проекти знайшли підтримку у громадськості і фахівців, тож подані проекти реконструкції були затверджені учасниками громадських слухань та рекомендовані для подальшої реалізації.

  Виноградівська  міська рада

Архіви
Урядові сайти