В інформаційному просторі, в соціальній мережі FB та в інтернет-виданнях широко висвітлювалась тема судових процесів між групою депутатів та Виноградівською міською радою, що стосувались Регламенту роботи міської ради та складу постійних комісій 8 скликання.

Відбулось декілька судових засідань. Суд повністю та всебічно розглянув матеріали справи. Заслухано обставини і доводи сторін, надано об’єктивну правову та процесуальну оцінку доказам сторін по справі.

3 листопада ц.р. проведено завершальний  етап судових проваджень, а саме судові дебати та прийняття рішення судом.

Таким чином, Закарпатський окружний адміністративний суд ВІДМОВИВ  у задоволенні позовних вимог проти Виноградівської міської ради.