Відповідно до звернення Берегівського районного управління ГУ ДСНС України у Закарпатській області до Виноградівської міської ради щодо розгляду на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій можливості забезпечення роботи пожежних частин в населених пунктах громади керівництво Виноградівської міської ради спільно з депутатами здійснило робочий виїзд у с.Великі Ком’яти.
        Під час робочого візиту, задля забезпечення пожежної безпеки мешканців трьох населених пунктів (с.Великі Ком’яти, Боржавське та Онок) вивчено можливість відновлення та організації роботи місцевої пожежної команди в с.В.Ком’яти, оглянуто приміщення, пожежний автомобіль тощо.
        У ході обговорення вирішено відновити роботу місцевої пожежної команди в найкоротший термін, а також замовити проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт будівлі місцевої пожежної охорони.