Головне меню


Виноградівській міській раді Закарпатської області (пл.Миру, 5, каб.3) відбулося засідання комісії з проведення жеребкування та відбору кандидатів від громадських організацій у сфері культури, які ввійдуть до складу конкурсної комісії із добору керівників закладів культури.

Участь у засіданні взяли:

Назарова Наталія Володимирівна –  в.о.начальника відділу з питань юридичного та кадрового забезпечення міської ради, голова комісії

Тупиця Тетяна Іванівна – спеціаліст І категорії (бухгалтер) відділу з питань управління комунальним майном, що знаходиться у власності територіальної громади м. Виноградів, секретар комісії;
Марушка Ганна Іванівна  – начальник  фінансово-економічного відділу міської ради, член комісії;
Іванчо Вікторія Петрівна – заступник начальника фінансово-економічного відділу міської ради,, член комісії;

Попович Маріанна Павлівна –   інспектор  сектору реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Виноградівської міської ради, член комісії.
Голова комісії ознайомила присутніх із листами з кандидатурами для включення до складу комісій, які надійшли від громадських організацій: районного  науково-культурологічного товариства ім.О.Духновича,  Виноградівського міського осередку  Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги, громадської організації «Виноградівські пацьорки»,  районної громадської організації «Мистецька Угоча».

За рішенням комісії, жеребки було довірено діставати зі скриньки  Іванчо Вікторії – члену комісії,  яка передавала їх голові комісії. Голова розкривала жеребки й оголошувала дані про кандидатів від громадських організацій, котрих буде включено до складу конкурсної комісії.

Отож, за результатами жеребкування  на посаду директора міського будинку культури до складу конкурсної комісії включені:
1. Січ Василь – перший заступник голови районної організації  ім.О.Духновича;
2. Керечанин  Карло –  керівник районної громадської організації  «Мистецька Угоча»;
3.    Савинець Мальвіна  –  заступник голови  Виноградівського міського осередку Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги.

На посаду завідувача клубу (по вулиці Першотравневій) жеребкування не проводилося, оскільки, було подано  три пропозиції від громадських організацій і цих кандидатів включено до складу комісії:
1.Січ Василь – перший заступник голови районної організації ім.О.Духновича;
2.Іжганайтіс Ірина – голова громадської організації «Виноградівські пацьорки»;
3. Савинець Мальвіна  –  заступник голови  Виноградівського міського осередку Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги.

Нагадаємо, у склад конкурсної комісії входить 9 членів – по 3 представники від громадських організацій,  від органу управління та від трудових колективів.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти